top of page

Bursa Boşanma Avukatı Sünerin Hukuk ve Danışmanlık

BURSA, BOŞANMA AVUKATI, 

Av.Vedat Can SÜNERİN, Sünerin Hukuk ve Danışmanlık mesleğe bir boşanma davası ile başlamış ve 8 yıllık sürede sayısız boşanma davasında erkek ve kadın müvekkillerinin haklarını savunmuş ve savunmaya devam etmektedir.

Bu sayfada  BURSA boşanma avukatı olarak başta boşanma davası olmak üzere, evlilik içinde edinilen malların paylaşımı davası, nafaka davası, velayet davası, kadına şiddetin önlenmesi, ziynet eşyalarının paylaşılması gibi aile hukukuna ilişkin konularda müvekkillerimizin ihtiyacına en uygun olarak açılması gereken boşanma davasını, boşanma davası çeşitlerini, boşanma davalarının içeriklerini, boşanma davası ne kadar sürer gibi çok sorulan konularda Bursa boşanma avukatı olarak bilgiler sunacağız.BURSA boşanma avukatı

BURSA boşanma avukatı Bu sayfada neler bulacaksınız:

 

  • Deneyimli boşanma avukatı

  • BURSA boşanma avukatı

  • Anlaşmalı boşanma davası

  • Çekişmeli boşanma davası

  • BURSA boşanma avukatı Boşanma nedenleri

  • BURSA boşanma avukatı Boşanma davası çeşitleri ve içerikleri

  • BURSA boşanma avukatı Boşanma davası ne kadar sürer

  • Boşanma davasında avukatın önemi

  • Boşanma davasında erkeklere haksızlık yapılıyor mu

  • Boşanma avukatı seçimi


Bursa Boşanma Avukatı Boşanacakların dikkat etmesi gereken 10 altın kural

BURSA boşanma avukatı Anne ve babanın bir arada olması elbette ki önemli. Ancak, eğer anne baba mutsuzsa, ilişkileri kopmuşsa, sık sık tartışıp kavga ediyorlarsa, evde gergin bir ortam varsa çocuk anne babanın bir arada olması nedeniyle güven duymaz, tam tersine mutsuz olur. Psikologlara göre böyle bir ortamda çocuğun büyümesi psikolojik açıdan daha da sakıncalı. Diğer taraftan boşanma aşamasındaki bir çok kadın da, boşanma kararını almada, kendilerini bizzat çocuklarının cesaretlendirdiğini anlatır bana.
BURSA boşanma avukatı Bu nedenle boşanma süreci içinde çocukların yaşayacağı stresi en aza indirmek için boşanma aşamasındaki eşlerin, aşağıdaki kurallara dikkat etmesinde yarar görüyorum:

1. Çocuklara, anne-babanın yaşadığı anlaşmazlığın kaynağının çocuk olmadığı anlatılmalı.
2. Çocuklara, arkadaşlarıyla anlaşamadıkları duruma benzer olarak bazen anne babanın da anlaşmazlık yaşayabileceğini ve ayrı yaşamaya karar verdiğinizi anlatmalısınız. Ancak bunu anlatırken kimseyi suçlamamaya dikkat edilmeli. Çocuklar uygun şekilde anlatıldığında bir çok şeyi yaşlarından beklenmeyecek olgunlukla kavrayabilirler.
3. Anne babanın eş rolünü bitirdikleri ancak anne baba rollerinin devam ettiği ve çocuğu hiçbir zaman terk etmeyecekleri çocuğa söylenmeli.
4. Çocuklara, kimin evden gideceği, çocuğun kiminle ne kadar süre kalacağı, nasıl bir yaşantısı olacağı açıklanmalı.
5. Çocukların okula gitme, uyku, yemek, oyun saati gibi rutinleri olabildiğince aynı kalmalı.
6. Ebeveynler yoğun stres yaşıyorlarsa bir uzmandan destek almalı.
7. Ebeveynler yine bu süreçte yakınlarının desteğini istemekten çekinmemeli. Büyük anne-büyükbaba, dayı, teyze,amca, hala gibi yakın akrabalar maddi ve manevi olarak yanında olmalı.
8. Anne ve babalar, çocuğu aralarında ulak gibi kullanmamalı.
9. Çocuğun bulunduğu ortamda, diğer kişilerle konuşurken, boşanma aşamasında olduğu eşi hakkında konuşmalar yapmamalı.

*****


Bursa Deneyimli Boşanma Avukatı


BURSA boşanma avukatı Deneyimli boşanma avukatı denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri Avukat Av.Vedat Can SÜNERİN olmaktadır. Boşanma avukatı olarak üstlendiği sayısız boşanma davası ile edindiği tecrübelerini gerek Gazetelerde ve haberlerde deneyimini paylaşmış olup Bursa'da Sünerin hukuk olarak sizlere hizmet vermektedir.

Şimdi 0539 819 24 42 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Boşanma Avukatı

Bursa ya da bir başka şehirde açılacak boşanma davasının o şehirdeki bir avukat tarafından açılması gerekmemektedir.


BURSA boşanma avukatı Av.Vedat Can SÜNERİN, Ofisinde Bulunan Bil.Müh.Ekibi ile Kuruduğu Bilgi İşlem Departmanı ile  tüm teknolojik yenilikleri takip eden ekibi ile birlikte Bursa Sünerin Hukuk ve Danışmanlık e-duruşma ile tüm Türkiye’deki duruşmaları takip edebilmektedir.
 
Ülkemizde 81 ilde ve 2037 mahkemede e-duruşma 31 Aralık 2021’den bu yana başarı ile uygulanmaktadır.

Yine yaklaşık 9 yıldır Avukat Vedat Can SÜNERİN ve ekibi, davalarını internet üzerinden açmakta ve gelen tüm evraklar anlık olarak takip edilebilmektedir.

Müvekkillerin Bursa'nın  ya da dünyanın neresinde olduğunun da önemi kalmamıştır. Ofisimizde 2021 yılında yapılan görüşmelerin %85’i online olarak, zoom ve whatsapp ile görüntülü görüşmelerle yapılmıştır. Avukat Vedat Can SÜNERİN ve ekibi başta İngiltere olmak üzere Amerika, Hollanda, Ukrayna,Rusya, Bulgaristan, Kıbrıs, ve Tüm Türkiye'de pek çok müvekkilinin işlerini başarı ile takip etmektedir.


Yine boşanma davasında gösterdiğimiz tanıklar da mahkemenin açıldığı şehre gelmek zorunda kalmadan bulundukları şehir ya da ülkede tanıklık yapabilmektedirler.

Evlilik ve Boşanma Danışmanlığı

Boşanma kararı evli çiftlerin, varsa çocuklarının, ailelerinin ve hatta arkadaş ve iş çevreleri için dahi çok önemli, zor ve çetrefilli bir süreçtir.

Konuyu tam olarak bilmeyen, ehil olmayan kişilerce yürütüldüğünde maddi ve manevi olarak zarar görülmektedir.

Eşlerin dava açmadan önce hukuki haklarını bilmesi, kararlarını buna göre alması, dava sürecinde stratejinin kurgulanması, hangi delillerin kullanılacağı, hangi tanıkların dinlenilmesi gerektiği, tanıklara ne sorulacağı büyük tecrübe ve emek istemektedir.
Aleyhe bir delilin sunulması, yanlış bir kişinin şahit olarak gösterilmesi halinde davaların kaybedildiği, tazminatların alınamamadığı, nafakaların kaybedildiği hatta hukuka aykırı elde edilen deliller nedeniyle cezalarla karşılaşıldığı, kısacası kaş yaparken göz çıkarıldığı dahi görülmektedir.

Bu önemli kararın verilmesi için alanında uzman, deneyimli bir avukattan destek almak önemlidir. Bu destek ve bilgilendirmenin gelişi güzel olmaması, profesyonel olması gerekir.

Bursa boşanma avukatı Avukat Vedat Can SÜNERİN, ofisinde Bursa Barosu avukatlık ücret tarifesini uygulamaktadır. Takip edilen işlerde ücretlendirme bu tarifeye göre belirlenmektedir. Kişiye göre değişen bir tarife değil, standart, iki tarafın da haklarını koruyan bir tarife söz konusudur. Ankara ilinde ikamet ediyorsanız Ankara Avukatına ulaşabilirsiniz.

Bursa Boşanma Avukatı Sünerin Hukuk ve Danışmanlık

Bursa boşanma avukatı, bursa anlaşmalı boşanma avukatı,

bursa icra avukatı,bursa ceza avukatı,bursa en iyi ceza avukatı,

bursa ticaret avukatı, nilüfer ceza avukatı, bursa boşanma, bursa icra,

bursada ceza avukatı.

Bursa Boşanma Avukatı Sünerin Hukuk ve Danışmanlık

bottom of page