top of page

SÜNERİN Hukuk Bürosu

Sünerin Hukuk ve Danışmanlık, Av. Vedat Can Sünerin tarafından Bursa’da kurulduğu günden itibaren alanlarında uzman avukat ve danışmanlarla avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sünerin Hukuk ve Danışmanlık, Bursa'da kurulduğu günden itibaren müvekkillerine hukuki ihtilafları konusunda yardımcı olmaktadır. Sünerin Hukuk ve Danışmanlık Bursa’da kurulmuş olduğu günden itibaren insan haklarına saygılı, ulusal ve uluslararası normlar çerçevesinde müvekkillerine hukuki hizmet sağlamaktadır. Sünerin Hukuk ve Danışmanlık Bursa’da kurulmuş olduğu günden beridir ayrıca, ticari şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

dan-schiumarini-dcL8ESbsGis-unsplash copy.jpg

Çalışma Alanlarımız ve Davalar

13

Uzmanlık Alanlarımız

1000+

Katıldığımız Davalar

400+

Dava Dosyaları

3000+

Duruşma

Sünerin Hukuk ve Danışmanlık Bursa’da kurulmuş olduğu günden beridir güvenilirlik ilkesini benimsemiş olup; bu anlamda çalışmalarını sürdürmektedir. Sünerin Hukuk ve Danışmanlık tarafından müvekkillerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda; gerekli olan ön hazırlıklar ve konu itibari ile durum değerlendirmesi yapılıp, müvekkillerin ileride doğması muhtemel hukuki sorunlarının önüne geçilebilmesi adına çalışmalar yürütmektedir.

 

Sünerin Hukuk ve Danışmanlık Bursa’da kurulduğu günden beridir müvekkil memnuniyetine önem vermekle; tüm iş ve işlemlerinde bu doğrultuda çalışma sürdürmektedir. Hukukun sürekli olarak değişen ve gelişen bir kavram olduğunun bilicinde olan Sünerin Hukuk ve Danışmanlık; Bursa’da kurulmuş olduğu günden beridir güncel hukuk normları doğrultusunda müvekkillerinin ihtiyaç ve taleplerine cevap vermektedir.

 

Sünerin Hukuk ve Danışmanlık; Ticaret Hukuku, İcra Hukuku, İş Hukuku, Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında uzman avukat kadrosu ile birlikte müvekkillerinin ihtiyaç ve menfaatleri doğrultusunda Bursa’da çalışmalarını sürdürmektedir.

bottom of page